Akcesoria do wiercenia w betonie, drewnie i metalu
( ilość produktów: 10510 )Wysokiej jakości wiertła i zestawy wierteł idealne do wiercenia w różnych materiałach. W Praxer.pl oferujemy szeroki wybór wierteł do betonu, drewna i metalu, które zaspokoją potrzeby zarówno majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Znajdziesz u nas wiertła SDS, kręte, piórkowe, szalunkowe, HSS oraz pełnowęglikowe. Wszystkie oferowane przez nas narzędzia produkowane są przez renomowanych producentów, takich jak Fortis, Bosch, Heller, Makita, Prio, Rax i Silverline, co zapewnia ich wysoką trwałość, precyzję i niezawodność.
Czytaj więcej

Wiertło diamentowe koronowe 132 x 450 mm do betonu, żelbetu, kamienia i gresu PRAXER

Adapter do odsysania pyłu EXPERT SDS CLEAN max-8X dowierteł Ø 20-32 mm Bosch

Adapter do odsysania pyłu EXPERT SDS CLEAN plus-8X do wierteł Ø 12-18 mm Bosch

Adapter do odsysania pyłu EXPERT SDS CLEAN Plus-8X do wierteł Ø 6-10 mm Bosch

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 10,4 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 12,4 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 16,5 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 20,5 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 25 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 31 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 6,3 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Długi pogłębiacz stożkowy HSSE Ø 8,3 mm 90°, kształt C, DUO+ DIN 335-C FORMAT GT

Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych M3-M12, kształt B, INOX DIN 371/376 FORMAT GT

Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych M3-M12, kształt C, INOX DIN 371/376 FORMAT GT

Nakrętka regulacyjna do ręcznego rozwiertaka nastawnego wielkość 0 M6,5x0,75 mm BECK
Profesjonalny osprzęt do wiercenia w drewnie
Profesjonalny osprzęt dedykowany do wiercenia w drewnie to różnorodne narzędzia i akcesoria, które ułatwiają precyzyjne i efektywne wykonywanie otworów w drewnie. Wybór odpowiedniego zależy od konkretnych potrzeb i rodzaju wykonywanych prac. Wiertła kręte, świdry do drewna, wiertła Forstnera, wiertła szalunkowe, czy wiertła łopatkowe. Każde z tych narzędzi znajdziesz w Praxer.pl.
Profesjonalny osprzęt do wiercenia w betonie
Profesjonalne narzędzia do wiercenia w betonie są kluczowe dla każdego fachowca, który potrzebuje precyzyjnych i trwałych otworów w twardych materiałach budowlanych. Beton jest jednym z najczęściej używanych materiałów w budownictwie, dlatego odpowiednie narzędzia do jego obróbki są niezbędne.
W ofercie Praxer.pl znajdziesz szeroką gamę wierteł i akcesoriów, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby związane z wierceniem w betonie. Nasz asortyment obejmuje wiertła SDS-max i SDS-plus, wiertła do kamienia i szkła, wiertła walcowe oraz dłuta SDS-max i SDS-plus.
Profesjonalny osprzęt do wiercenia w metalu
Profesjonalny osprzęt do wiercenia w metalu obejmuje różnego rodzaju specjalistyczne wiertła, które umożliwiają efektywną i precyzyjną obróbkę metali oraz ich stopów. Dobór odpowiedniego osprzętu zależy od rodzaju obrabianego metalu oraz wymagań co do trwałości i wydajności wiercenia. Profesjonalne wiertła zapewniają precyzję, jakość obróbki i dłuższą żywotność narzędzi.
W ofercie Praxer.pl znajdziesz szeroką gamę wierteł i akcesoriów, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby związane z wierceniem w metalu. Nasz asortyment obejmuje wiertła HSS, wiertła pełnowęglikowe, wiertła trepanacyjne, wiertła z wymiennymi płytkami. Uzupełnienie oferty stanowią nawiertaki, rozwiertaki i pogłębiacze. To specjalistycznymi narzędzia stosowane w obróbce metali i drewna, umożliwiającymi wykonywanie otworów o określonych kształtach i wymiarach.