Masz pytania? Napisz lub zadzwoń sklep@praxer.pl | 324 111 111

KNIPEX NexStrip® - niezastąpione narzędzie 3 w 1 dla elektryków

2024-05-06
KNIPEX NexStrip® - niezastąpione narzędzie 3 w 1 dla elektryków

Dla profesjonalistów, którzy stawiają na jakość i wszechstronność, narzędzie wielofunkcyjne KNIPEX NexStrip® to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Niezawodne i precyzyjne, NexStrip® idealnie odpowiada potrzebom elektryków, którzy cenią sobie sprawne i bezpieczne działanie w różnorodnych warunkach pracy. To narzędzie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalizm.

NexStrip® to wielofunkcyjne narzędzie dla elektryków, które pozwala na: zgniatanie tulejek kablowych, ściąganie izolacji oraz cięcie przewodów elektrycznych. Te trzy kluczowe funkcje dostępne w jednym narzędziu czynią KNIPEX NexStrip® niezastąpionym w rękach każdego profesjonalisty.

Precyzyjne ściąganie izolacji z przewodów elektrycznych

Automatyczne ustawianie rozmiaru z ogranicznikiem długości pozwala na dokładne i powtarzalne cięcia. Ponadto, precyzyjna regulacja pozwala na optymalne dopasowanie do różnych typów materiałów izolacyjnych lub przewodów wysokich temperatur dla przewodów giętkich i litych. Narzędzie obsługuje zakres przekrojów od 0,03 do 10 mm² (AWG 32 – 8).

Łatwe i bezpieczne cięcie przewodów

Narzędzie umożliwia czyste cięcie przewodów o maksymalnym przekroju do 10 mm² (AWG 8). Automatyczne dostosowanie ostrzy do średnicy kabla minimalizuje ryzyko uszkodzenia przewodów, a precyzyjna regulacja pozwala na dokładne dostosowanie do zadania. Ogranicznik długości pozwala na precyzyjne cięcia, a równomiernie płaskie, czworokątne zagniatanie tulejek kablowych oraz blokada wymuszona zapewniają stabilność zagniatania. Ostrza w tym narzędziu są wymienialne, co zwiększa jego funkcjonalność.

Dodatkowo, ergonomiczne strefy miękkie na rękojeściach oraz uchwyt do mocowania zabezpieczenia przed upadkiem zwiększają efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Perfekcyjne zgniatanie tulejek kablowych

Płaski czworokątny profil zgniatający pozwala na szybkie i łatwe zgniatanie tulejek kablowych, a blokada wymuszona zapewnia odpowiedni docisk (zgodnie z normą DIN 46228 część 1 + 4). Urządzenie posiada samoregulację w zakresie 0,25 – 4 mm² / 2 x 2,5 mm², dzięki czemu użytkownik ma możliwość szybkiej zmiany pomiędzy różnymi rozmiarami. Blokada wymuszona zapewnia stałą, wysoką jakość zgniatania.

KNIPEX NexStrip
KNIPEX NexStrip
KNIPEX NexStrip
KNIPEX NexStrip

Wytrzymała konstrukcja dla długotrwałego użytku

Narzędzie NexStrip® wykonane jest z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej (elektrycznie hartowanej) z indukcyjnie hartowanymi zębami (twardość około 61 HRC). Taka technologia produkcji gwarantuje niezawodność i odporność na trudne warunki pracy. Konstrukcja typu box-joint zwiększa stabilność narzędzia, co przekłada się na jego długotrwałe i efektywne użytkowanie.

Projektując to narzędzie, szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo użytkownika. Potwierdzeniem jest funkcja zabezpieczenia przed przytrzaśnięciem palców. Stabilne, gumowane uchwyty, teleskopowe rączki oraz obracające się kółka sprawiają, że NexStrip® daje większy komfort korzystania z narzędzia podczas pracy.

Producentem NexStrip® jest renomowany producent ręcznych narzędzi - marka KNIPEX.

>>> Zobacz pełną ofertę marki KNIPEX dostępną w sklepie praxer.pl

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Super - dziękuję
2023-09-22
Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem, wysoka jakosc.
pixel