Masz pytania? Napisz lub zadzwoń sklep@praxer.pl | 324 111 111

Elektronarzędzia ogrodowe

( ilość produktów: 10 )

Piękny, naturalnie zdrowy trawnik, zadbany ogród bądź doskonale przycięty żywopłot nie są tylko wyrazem indywidualnych oczekiwań i wyobrażeń, ale także stanowią o jakość życia. W wypielęgnowanym i atrakcyjnym ogrodzie człowiek czuje się świetnie, delektuje się naturą i gromadzi nowe siły do codziennego życia.

 Ogrody są tak różne, jak różni są ludzie i ich potrzeby. Niezależnie od stawianych wymagań, mamy w swojej ofercie narzędzia, które sprostają każdemu zadaniu. Czy chcemy tylko przystrzyc trawnik, skrócić gałęzie drzewa, które zasłania nam zaokienny pejzaż lub rzeźbimy dinozaury w gęstwinie roślin żywopłotowych – bogaty asortyment i osprzęt zapewni optymalny dobór sprzętu do naszych zadań i zamieni pracę w czystą przyjemność.

Narzędzia z zasilaniem sieciowym będą dominowały podczas prac w przydomowych ogródkach. Odpowiednio długi przedłużacz i mamy wysokowydajne urządzenie przy niskich kosztach eksploatacji. Przy niewielkim nakładzie finansowym, możemy mieć profesjonalnie zadbany trawnik godny murawy zawodów U.S. Open w golfa. Odpowiednie narzędzia projektowane nie tylko dla fachowców, wykonają za nas całą robotę. Jeśli trawnik był nieregularnie pielęgnowany i miejscami widoczny jest mech i zanieczyszczenia, należy zastosować wertykulator, który działa dogłębnie i przygotuje grunt pod nowy zasiew. W dalszej pielęgnacji trawnika pomoże aerator, który delikatnie przeczesując podłoże usuwa z niej mech, liście oraz starą trawę (tzw. filc) jednocześnie napowietrzając glebę. Przy tak zadbanym trawniku wystarczy już tylko odpowiednio nawadniać i regularnie strzyc trawę. Szeroki zakres mocy i rozmiarów  kosiarek umożliwi nam wybór najbardziej odpowiedniej do wielkości naszego ogródka. Chcemy pójść jeszcze krok dalej? Podkaszarki i nożyce do trawy zadbają o trawnik przy samych krawędziach, dopełniając estetyki i dodając schludności naszemu ogrodowi.

Jednak zadbany trawnik to nie wszystko. Do pielęgnacji roślin mamy w ofercie bogaty wybór nożyc do żywopłotu oraz pilarek łańcuchowych, a po zakończonych pracach ścinki i gałęzie można posprzątać przy użyciu rozdrabniarki produkując jednocześnie optymalny materiał do kompostowania.

 Tam gdzie niezbędna jest wysoka wydajność oraz mobilność, bezkonkurencyjne są narzędzia spalinowe. Oczywistym jest fakt, iż urządzenia spalinowe odznaczają się dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Dlatego będą idealnie się sprawdzać przy pracach w lesie, sadownictwie czy na działkach oraz wszędzie tam gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz obszar pracy jest znacznych rozmiarów. Wśród maszyn spalinowych znajdziemy odpowiedniki dla każdego z urządzeń o napędzie elektrycznym: kosiarki, piły łańcuchowe, kosy, nożyce do żywopłotu czy dmuchawy. Ponadto duży potencjał mocy jaki oferują nowoczesne silniki spalinowe, umożliwił zaprojektowanie wyspecjalizowanych narzędzi, których nie spotkamy wśród urządzeń sieciowych. Będą to np. pilarki wysięgnikowe, świdry glebowe czy piły łańcuchowe z długością prowadnicy 50cm lub więcej.

 Nie można także zapomnieć o mocno rozwijającym się segmencie rynku jakim są akumulatorowe narzędzia ogrodnicze. Najnowsze technologie produkcji baterii litowo-jonowych umożliwiły stworzenie takich urządzeń akumulatorowych, które mocą, a tym samym wydajnością i możliwościami pracy nie będą ustępować modelom sieciowym. Dzięki temu powstały narzędzia, które są odpowiedzią na potrzeby właścicieli ogrodów poszukujących wygody oraz prostych i skutecznych rozwiązań oraz także tam gdzie duże natężenie hałasu pracy nie jest mile widziane. Znajdziemy w tym segmencie kosiarki do trawy, nożyce, opryskiwacze czy pilarki łańcuchowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 16 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-14
Super, wszystko dostarczone na czas i zgodnie z zamówieniem.
2023-11-20
Polecam
pixel