Masz pytania? Napisz lub zadzwoń sklep@praxer.pl | 324 111 111

Elektronarzędzia dla majsterkowiczów

( ilość produktów: 16 )

Tego nie może zabraknąć w Twoim domu! Pełny komplet profesjonalnych narzędzi jest często bardzo drogi a po co wydawać tyle pieniędzy dla jednej śrubki na miesiąc?

Tutaj z pomocą przychodzą nam narzędzia dla majsterkowiczów gdzie możemy wyposażyć nasz warsztat domowy pod każdą okoliczność.

W każdym prawdziwym mężczyźnie jest uśpiony instynkt majsterkowicza budzi się on wcześniej bądź później. W momencie, kiedy odczuwamy w sobie to przebudzenie, mamy nie pochamowaną potrzebę zapełniania swojego warsztatu/garażu/skrzyni narzędziowej nowymi narzędziami.

W tym momencie warto się zastanowić na tym.

Czy opłacalny jest dla nas zakup hipermarketowej masówki?  Która i tak prędzej czy później się zepsuje i jest jednorazówką, która nie pozwala na naprawę

Czy nie warto dołożyć kilka groszy i nie zainwestować w sprzęt produkowany przez marki, które normalnie produkują sprzęt dla profesjonalistów, a oferują linie dla majsterkowiczów.

Wybierając linie dla majsterkowiczów otrzymujemy sprzęt wysokiej jakości, który charakteryzuję się czystym cięciem w przypadku wyrzynarek, realną mocą silnika w przypadku wiertarek, długą pracą na akumulatorze w przypadku wkrętarko-wiertarek akumulatorowych. Zalet jest jeszcze więcej i można było by z nich stworzyć długą listę, ale w nie tylko w tym jest nasz cel.

Celem firmy Praxer jest zapewnienie sprzętu nie tylko profesjonaliście, ale także majsterkowiczowi, zapewnienie takiego sprzętu, po który klient wraca nie z powodu, że poprzedni się zepsuł, ale tylko z powodu, że powiększa swoją kolekcje o kolejne cacko.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 16 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-15
ok
2023-07-20
Świetna obsługa i szybka realizacja. Polecam!
pixel