Obcinaki do rur

    (12)
    Obcinaki do rur to narzędzia służące do skracania i przycinania rur. Rury są nieodłącznym elementem instalacji, a że kupuje się je w określonym rozmiarze, trzeba je odpowiednio dopasowywać, co oznacza konieczność ich obrabiania i przycinania do pożądanych rozmiarów i kształtów.

    Dzięki użyciu proponowanych przez nas obcinaków do rur Państwa prace będą precyzyjne i z łatwością dopasują Państwo poszczególne elementy składowe instalacji. Oferujmy narzędzia do rur miedzianych i aluminiowych oraz noże do rur wielowarstwowych.

    Polecamy obcinaki do rur przeznaczone do pracy na rurach o różnych średnicach, dlatego bez problemu znajdą Państwo taki, który spełni Państwa potrzeby. Jednym z godnych polecania produktów jest kompaktowe narzędzie, które służy do obcinania małych rurek w miejscach trudno dostępnych oraz rur ułożonych równolegle. Można nim ciąć rury miedziane i wykonane z metali lekkich oraz cienkościennych rury stalowe. Oferujmy także najlepszej jakości części zamienne do obcinaków do rur, czyli kółka tnące i formaty.
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona:
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona: