Noże, nożyce

    (186)
    Noże i nożyce znajdują się w każdym domu, a te w wersji narzędziowej z pewnością znaleźć można w warsztatach i domowych skrzynkach narzędziowych. Stosuje się je bardzo często, by wygodnie i efektywnie wykonać dane cięcie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele akcesoriów, które umożliwią bezpieczną pracę. Szeroka gama produktów pozwoli wybrać odpowiedni produkt.

    Polecamy Państwu noże monterskie przydatne do prac instalacyjnych i budowlanych. Nożyki uniwersalne umożliwią wygodne przecinanie papieru, tektury, folii czy innych materiałów. Tego typu narzędzia są często nazywane nożami łamanymi ze względu na charakterystyczne, wysuwane ostrze.

    Najczęściej wybieranym narzędziem z tej kategorii jest nóż monterski. Za jego pomocą wykonają Państwo wiele czynności wymagających cięcia. Oferujemy również profesjonalne noże do cięcia szkła, kabli i płyt.

    Polecamy także szeroki wybór nożyc, po które chętnie sięga się zarówno w domu, jak i w warsztacie. Oferujemy profesjonalne narzędzia o ukierunkowanym działaniu, czyli m. in. nożyce do blachy, cięcia skosów, kabli, węży, kołków itd.

    Dostępne u nas noże i nożyce mają najlepszą jakość, gdyż wybieramy tylko sprzęt profesjonalnych producentów.
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona:
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona: