Młotki

    (88)
    Młotek to jedno z najprostszych narzędzi, które ma wiele zastosowań. Wykorzystuje się je do obróbki różnych materiałów, wbijania gwoździ czy klinów, a także do pracy z innymi narzędziami, np. z dłutem czy punktakiem. Oferujmy Państwo różne rodzaje młotków, które, w zależności od zastosowań, są wyposażone w obuchy wykonane z wysokiej jakości, starannie zahartowanej stali lub z miękkiego metalu, tworzywa sztucznego, gumy czy drewna.

    Najlepsze drewniane trzonki są produkowane z drewna o długich włóknach, np. jesionu lub hikory. Coraz popularniejsze są młotki wyposażone w trzonki z tworzywa sztucznego lub metalu. Polecamy także narzędzia charakteryzujące się konstrukcją monolitową, co oznacza że obuch i trzonek są wykonane z jednego kawałka metalu.

    Oferujmy młotki ślusarskie, które są najczęściej używane i powinny znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Polecamy także tego typu narzędzia budowlane, ciesielskie (zamiast ściętego końca mają dwa zęby, a służą do wyciągania gwoździ, szczególnie z trudno dostępnych miejsc), murarskie, stolarskie i wiele innych. Znajdą Państwo u nas także osprzęt do młotków.
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona:
    Sortuj według:
    Przedmiotów na stronie :
    Strona: